Про внесення змін до законодавства

Постановою Кабінету Міністрів України від 23.02.2024 № 185 «Про індексацію пенсійних і страхових виплат та додаткових заходів щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2024 році» внесені зміни до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 28 липня 2010 р. № 656 «Про встановлення щомісячної державної адресної допомоги до пенсії особам з інвалідністю внаслідок війни та учасникам бойових дій».

11:57 18.03.2024

Щодо протидії поширення  неякісних препаратів

Щодо протидії поширення неякісних препаратів

Вознесенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області на виконання пункту 2.1 Меморандуму про партнерство та співпрацю між Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками та Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 14.10.2022 з метою інформування та протидії поширенню неякісних препаратів, у тому числі ветеринарних препаратів, дієтичних добавок, харчових продуктів для спеціальних медичних цілей контролю ваги, які мають невідповідну якість, надає копію повідомлення від Держлікслужби в рамках міжнародної взаємодії та обміну інформацією:

11:52 18.03.2024

До уваги жителів Прибузької сільської громади!

З 18 березня 2024 сервісний центр Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області в смт Доманівка працюватиме за новою адресою: вул. Центральна, буд. 46. Запрошуємо Вас для отримання послуг з питань пенсійного забезпечення, надання страхових виплат, соціальних послуг, житлових субсидій та пільг. Графік роботи: понеділок - п’ятниця з 8.00 до 17.00, без перерви на обід.

09:24 18.03.2024

Щодо протидії поширення  неякісних препаратів