Оголошення Прибузької сільської ради

Яка допомога доступна від держави та як її отримати українцям, що постраждали внаслідок війни або вимушено переїхали до інших регіонів України, можна дізнатися на Гіді з держпослуг.

09:35 03.06.2022

Попри повномасштабну , понад 2,5 тисячі точок доступу до адмінпослуг продовжують надавати українцям держсервіс. Крім найнеобхідніших послуг, зараз там можна отримати послуги для ВПО, компенсацію за прихисток переселенців та подати повідомлення про по

Попри повномасштабну війну, понад 2,5 тисячі точок доступу до адмінпослуг продовжують надавати українцям держсервіс. Крім найнеобхідніших послуг, зараз там можна отримати послуги для ВПО, компенсацію за прихисток переселенців та подати повідомлення про пошкоджене майно.

09:32 03.06.2022

Втратили роботу під час війни та хочете отримати допомогу від держави або плануєте найняти вимушених переселенців? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити.

11:17 26.05.2022

Слухання звіту сільського голови.

Відповідно до пункту 7 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою інформування мешканців Прибузької громади та забезпечення належного рівня прозорості, відкритості діяльності виконавчого органу Прибузької сільської ради, оголошуємо про проведення звіту сільського голови Щербини Олени Вікторівни про економічний та соціально-культурний розвиток громади за 2021 рок та завдання на 2022 рік, який відбудеться 4 лютого 2022 року о 14:00 в приміщенні Прибузького Будинку культури за адресою: село Прибужжя, вул. Соборна.

09:18 28.01.2022