ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 22.02.2024 18:54

Громадяни Прибузької ОТГ запрjшуються взяти участь  в проведенні «круглого столу»     , який відбудеться    26.02.2024 року  о 9.00 в приміщені  Прибузької сільської ради  та об 11.00 в приміщені   Цвітківського ліцею з початковою школою   за участі фахівців  Доманівської  ДПІ ГУ ДПС  у Миколаївській області та працівників   Прибузької ОТГ  з питань податкового законодавства.

Тема  зустрічі:

1.Декларування громадянами доходів отриманих за 2023 рік.

2.Електронні сервіси ДПС.

3.Порядок нарахування та сплати земельного податку  власниками земельних ділянок. Порядок проведення звірки громадян з контролюючим органом зі сплати земельного податку.

4. Порядок нарахування та сплати мінімального  податкового  зобов’язання  власникам земельних ділянок.

5. Порядок нарахування та сплати податку за нерухоме майно , відмінне від земельної ділянки. Порядок проведення звірки громадян з контролюючим органом зі сплати  податку на нерухоме майно.

Адміністрація Прибузької ОТГ