31.03.2021 відбулось відкриття Центру надання адміністративних послуг Прибузької сільської ради

Дата: 31.03.2021 15:16

У Прибузькій сільській раді запрацював сучасний Центр надання адміністративних послуг.

Під час підготовчого етапу створення належного ЦНАП у Прибузькій громаді відремонтували приміщення майбутнього Центру надання адмінпослуг в с.Прибужжя та віддаленого робочого місця в с.Богданівка.  А також розпочали співпрацю із Програмою «U-LEAD з Європою», яка надала фінансову та консультаційну підтримку проекту з облаштування сучасного ЦНАП для ОТГ.

Прибузький ЦНАП складається з центрального офісу в селі Прибужжя та віддаленого робочого місця в с.Богданівка. Центральний офіс в селі Прибужжя розташовується на першому поверсі будівлі сільської ради, де облаштовано 6 робочих місць, серед них одне робоче місце для самообслуговування відвідувачів, які можуть скористатись перевагами цифрових технологій в сфері отримання адміністративних послуг. Віддалене робоче місце знаходиться в приміщенні сільської ради в с. Богданівка.

При підтримці Програми «U-LEAD з Європою» Прибузька громада отримала сучасні меблі, комп’ютерну техніку та програмне забезпечення для ЦНАП. Центр облаштований зручностями для всіх категорій населення, пристосований для потреб матерів з дітьми, осіб з інвалідністю, а також має ігрову дитячу зону

Тож відтепер, належні адміністративні послуги для населення за сучасними стандартами надаватимуться і в Прибузькій територіальній громаді