До уваги мешканців Прибузької ОТГ

Дата: 23.04.2020 16:16

У  християнстві  вважається, що після Воскресіння Христового   душі покійних опускаються на землю. І всі ми в ці дні   звикли  родинами  йти на кладовища відвідати своїх покійних родичів.

Проте, цього року,в зв’язку з поширенням короно вірусної  інфекції  запроваджені карантинні обмеження, кожен із нас повинен зрозуміти, що дотримання норм, які можуть врятувати здоров”я та життя нам і нашим близьким - є пріоритетними в нинішніх умовах.

Враховуючи надзвичайну ситуацію, що склалася на території Прибузької сільської ради  та з метою запобігання поширення корона вірусної хвороби COVID-19 комісією з питань техногенно-екологічної інспекції і надзвичайних ситуацій сільської ради від 22 квітня 2020 року  ВИРІШЕНО:

- ЗАБОРОНЕНО  відвідування кладовищ у поминальні дні, крім випадків поховання  померлих .

Закликаємо кожного, задля уникнення ще більшого розповсюдження інфекційного захворювання дотримуватися  всіх вимог задля попередження цієї хвороби .Тільки всі разом ,спільними зусиллями,залишаючись свідомими та відповідальними зможемо запобігти подальшому поширенню інфекції.

Залишайтеся вдома.

Життя та здоров”я – найголовніші  цінності  кожного  з  нас.

Будьте здорові.

Бережімо себе та своїх рідних.