До уваги мешканців Прибузької ОТГ

Дата: 22.04.2020 11:30

Штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Прибузької сільської ради повідомляє, що станом на 22 квітня 2020 року на території сільської ради ради зафіксовано 7 випадків коронавірусної хвороби COVID-19: с.Прибужжя – 4 . с. Акмечетські Ставки – 2 с. Цвіткове – 1.
          Також повідомляємо, що згідно з Постановою   головного  державного  санітарного  лікаря  України   від 21.04.2020 року №  11 та рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  від 22.04.2020 року №  7   щодо запобігання поширення коронавірусної хвороби COVID-19 на території  Прибузької ОТГ   під  час  поминальних  днів будуть закриті кладовища ( крім випадків поховання померлих, за умови дотримання протиепідемічних правил, зокрема участі не більше ніж 10 осіб і збереження відстані між присутніми не менше 1,5 метра).

Залишайтеся вдома та будьте здорові!!!